Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki (International Dot Day) obchodzony jest 15 września. Choć często w tym dniu skupiamy się na kolorowych strojach w kropki, nie o strój tego dnia chodzi.  To święto kreatywności. Dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów, pasji. Międzynarodowy Dzień Kropki to okazja do rozmowy o talentach i umiejętnościach. To czas, w którym możemy skupić się na małych i dużych umiejętnościach dzieci. Zwracamy uwagę na to, że w każdym drzemie jakiś talent. Szkoły są pełne nieśmiałych, niepewnych siebie i zagubionych dzieci. Nie pozwólmy na to, by dzieci w to uwierzyły. Niech Międzynarodowy Dzień Kropki będzie dniem zmiany. Dniem, w którym skupimy się na rzeczach, w których nasi uczniowie są dobrzy, a także na tym, by mogli odnaleźć rzeczy, które polubią, których wykonywanie będzie sprawiało im radość.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour