• 5
 • 4
 • 2
 • 3
 • 1
 • 6
 • 7
 • 8
 • 8
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Rocznica Zbrodni Katyńskiej

Rocznica Zbrodni Katyńskiej

13 kwietnia na cmentarzu przy ul. 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich w Starogardzie Gdańskim uczestniczyliśmy w uroczystościach z okazji 84 rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy.

Więcej...

Akcja "DZIECI DZIECIOM"

Akcja "DZIECI DZIECIOM"

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie organizowanej przez nas zbiórki charytatywnej "DZIECI DZIECIOM". Mnóstwo słodyczy i ponad 200 par skarpetek już dotarło do podopiecznych, którzy przesyłają z wdzięcznością swój uśmiech.

Więcej...

Dzień Mózgu

GŁÓWKA PRACUJE. Tydzień zmagań i zabawy z okazji Światowego Dnia Mózgu. Zobacz więcej: https://youtu.be/OcPHdcZNihc

Więcej...

Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisank…

Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną

27 marca Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim ogłosiło XX Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną. Z ogłoszenia wyników wracamy z wyróżnieniem przyznanym uczennicy klasy 2B Emilii Górnej! Gratulujemy!

Więcej...

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-…

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III

22 marca odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III. Wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali się wspaniale, pięknie recytując wybrane przez siebie utwory o tematyce wiosennej.

Więcej...

Góra grosza

Góra grosza

W lutym zorganizowano w naszej szkole zbiórkę pieniędzy „Góra Grosza” na rzecz Towarzystwa Nasz Dom. Zbierali wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły. Zebrane pieniądze pomogą dzieciom z domów dziecka.

Więcej...

Konkurs na Kociewską Palmę Wielkanocną

Konkurs na Kociewską Palmę Wielkanocną

W sobotę w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 w Starogardzie Gdańskim przy ul. Traugutta odbył się finał XV edycji konkursu na Kociewską Palmę Wielkanocną. Uczestnicy zaprezentowali nie tylko piękne, ale...

Więcej...

Tydzień uważności

Tydzień uważności

Pierwszy w naszej szkole Tydzień Uważności już za nami! To był dobry czas, w którym mogliśmy skupić się na relacjach i obserwacji samych siebie. Poznaliśmy znaczenie prawidłowego oddechu oraz nauczyliśmy...

Więcej...

Szalony Wiosenny Tydzień 18-22.03.2024

Szalony Wiosenny Tydzień 18-22.03.2024

Równolegle z Tygodniem Uważności, w dniach 18-22 marca w naszej szkole odbył się Szalony Wiosenny Tydzień. Akcja zainicjowana przez Samorząd Uczniowski.

Więcej...

Dzień Ziemi

     22 kwietnia w Polsce po raz 27 obchodziliśmy Dzień Ziemi. Na świecie dzień ten obchodzi się od 1970 roku. Hasłami przewodnimi tego święta są sposoby dbania i ochrony naszej planety.

    My święto Ziemi obchodziliśmy w miniony piątek. Odbył się Zielony Apel, który był podsumowaniem działań poprzedzających Dzień Ziemi.

Od marca nasi uczniowie przygotowywali śmieciowynalazki oraz projektowali i wykonywali ekostroje. Zrobione przez uczniów śmieciowynalazki można zobaczyć na szkolnej wystawie. Ekostroje zostały zaprezentowane podczas piątkowego pokazu mody.

     Podczas apelu uczniowie klasy IIIc oraz IVa zaprezentowali przedstawienie o tematyce ekologicznej.

     Klasy wraz z wychowawcami przygotowali komiksy (klasy IV-VI) oraz lapbooki (klasyI-III) nawiązujące do sposobów ochrony środowiska. Podczas apelu nagrodzono uczniów za śmieciowynalazki oraz ekostroje. Z komiksów i lapbooków wybrano najciekawsze i nagrodzono klasy, które wykazały się kreatywnością.

     Poprzedzając kwietniowe obchody Dnia Ziemi nasi uczniowie zbierali makulaturę, którą wymieniono na drzewka ozdobne podczas akcji „Drzewko za makulaturę”. Drzewka ozdobią i dotlenią nasze szkolne podwórko.

     Zapraszamy do fotorelacji z naszych działań.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour