• 5
 • 4
 • 2
 • 3
 • 1
 • 6
 • 7
 • 8
 • 8
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Rocznica Zbrodni Katyńskiej

Rocznica Zbrodni Katyńskiej

13 kwietnia na cmentarzu przy ul. 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich w Starogardzie Gdańskim uczestniczyliśmy w uroczystościach z okazji 84 rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy.

Więcej...

Akcja "DZIECI DZIECIOM"

Akcja "DZIECI DZIECIOM"

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie organizowanej przez nas zbiórki charytatywnej "DZIECI DZIECIOM". Mnóstwo słodyczy i ponad 200 par skarpetek już dotarło do podopiecznych, którzy przesyłają z wdzięcznością swój uśmiech.

Więcej...

Dzień Mózgu

GŁÓWKA PRACUJE. Tydzień zmagań i zabawy z okazji Światowego Dnia Mózgu. Zobacz więcej: https://youtu.be/OcPHdcZNihc

Więcej...

Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisank…

Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną

27 marca Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim ogłosiło XX Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną. Z ogłoszenia wyników wracamy z wyróżnieniem przyznanym uczennicy klasy 2B Emilii Górnej! Gratulujemy!

Więcej...

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-…

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III

22 marca odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III. Wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali się wspaniale, pięknie recytując wybrane przez siebie utwory o tematyce wiosennej.

Więcej...

Góra grosza

Góra grosza

W lutym zorganizowano w naszej szkole zbiórkę pieniędzy „Góra Grosza” na rzecz Towarzystwa Nasz Dom. Zbierali wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły. Zebrane pieniądze pomogą dzieciom z domów dziecka.

Więcej...

Konkurs na Kociewską Palmę Wielkanocną

Konkurs na Kociewską Palmę Wielkanocną

W sobotę w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 w Starogardzie Gdańskim przy ul. Traugutta odbył się finał XV edycji konkursu na Kociewską Palmę Wielkanocną. Uczestnicy zaprezentowali nie tylko piękne, ale...

Więcej...

Tydzień uważności

Tydzień uważności

Pierwszy w naszej szkole Tydzień Uważności już za nami! To był dobry czas, w którym mogliśmy skupić się na relacjach i obserwacji samych siebie. Poznaliśmy znaczenie prawidłowego oddechu oraz nauczyliśmy...

Więcej...

Szalony Wiosenny Tydzień 18-22.03.2024

Szalony Wiosenny Tydzień 18-22.03.2024

Równolegle z Tygodniem Uważności, w dniach 18-22 marca w naszej szkole odbył się Szalony Wiosenny Tydzień. Akcja zainicjowana przez Samorząd Uczniowski.

Więcej...

Uczniowie klas czwartych w Parku Etnograficznym we Wdzydzach Kiszewskich

    1 czerwca­­­ 2017 roku uczniowie klas czwartych wybrali się do Muzeum – Parku Etnograficznego we Wdzydzach Kiszewskich. Oto relacje uczestników:

     „Wycieczka bardzo mi się podobała, a najbardziej malowanie na szkle. Dużo się dowiedzieliśmy o pracy kowala czy o szkole z dawnych czasów. Chociaż było trochę chłodno, wyjazd się udał.”

     „Wycieczka była fajna choć z początku myślałam, że jest skromna. Była ciekawa i opłaciło się na nią pojechać.”

     „Wycieczka bardzo mi się podobała. Mimo, że pogoda niezbyt dopisała, było miło i przyjemnie. Fajnie było zobaczyć jak żyło się w dawnych czasach. Najbardziej podobała mi się stara szkoła i malowanie na szkle.”

     „W czwartek byliśmy na wycieczce we Wdzydzach Kiszewskich. Zwiedzaliśmy domy ludzi z dawnych czasów – biednych i bogatych. Malowaliśmy na szkle i bawiliśmy się: chodziliśmy na szczudłach, przeciągaliśmy linę oraz graliśmy w dwa ognie starą piłką. Było bardzo fajnie i w autokarze i w każdym miejscu, które zwiedzaliśmy.”

     „Wycieczka sama w sobie była fajna, tylko na dworze było dość zimno i to chyba najbardziej przeszkadzało. Chyba najbardziej podobały mi się zabawy na starym placu zabaw i zwiedzanie starej szkoły.”

     „Wycieczka do Wdzydz była ciekawa. Dowiedzieliśmy się na niej jak wyglądała szkoła i lekcje w niej wiele lat temu. Malowaliśmy farbami na szybkach, przeciągaliśmy linę i strzelaliśmy z łuku. Oglądaliśmy wiele starych domów z drewna.”

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour