• 5
 • 4
 • 2
 • 3
 • 1
 • 6
 • 7
 • 8
 • 8
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Gry planszowe - program edukacyjny „Rumm…

Gry planszowe - program edukacyjny „Rummikub w Szkole”

Nasza szkoła dołączyła do Programu edukacyjnego „Rummikub w Szkole” bazującego na grze Rummikub. Korzyści dla ucznia: 1. Rozwój umiejętności: Gra Rummikub może pomóc w rozwijaniu umiejętności matematycznych, logicznych oraz społecznych.

Więcej...

Drodzy Rodzice, Opiekunowie!

Drodzy Rodzice, Opiekunowie!

Jak co roku - przyłączamy się do działań "Szkół Odpowiedzialnych Cyfrowo". W imieniu Fundacji "Dbam o mój z@sięg" serdecznie zapraszamy na pierwszy darmowy webinar pt. "Czym jest higiena cyfrowa i w...

Więcej...

Piknik integracyjny klas pierwszych

Piknik integracyjny klas pierwszych

21 września klasy pierwsze spędzały dzień na pikniku integracyjnym. Były tańce, zabawy i piknik. Nad programem czuwał animator Esta Fiesta.

Więcej...

Próbna ewakuacja

Próbna ewakuacja

19 września o godzinie 10.15 odbyła się próbna ewakuacja szkoły. Prawidłowy przebieg ewakuacji obserwowali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim.

Więcej...

Klasa 3a na wycieczce w Muzeum Ziemi Koc…

Klasa 3a na wycieczce w Muzeum Ziemi Kociewskiej

18 września w ramach tematu poznania swojego miasta i regionu odwiedziła Muzeum Ziemi Kociewskiej. 

Więcej...

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki (International Dot Day) obchodzony jest 15 września. Choć często w tym dniu skupiamy się na kolorowych strojach w kropki, nie o strój tego dnia chodzi.

Więcej...

Klasy 8a i 8b na wyjeździe integracyjnym…

Klasy 8a i 8b na wyjeździe integracyjnym do Owidza

W dniu 15 września 2023 roku klasy 8a i 8b wzięły udział w wyjeździe integracyjnym do Owidza. Uczniowie zwiedzili grodzisko pod opieką przewodnika i wysłuchali opowieści na temat obyczajów dawnych...

Więcej...

Akcja "Sprzątanie Świata - Polska 2…

Akcja "Sprzątanie Świata - Polska 2023"

15 września nasza szkoła wzięła udział w 30-tej edycji akcji "Sprzątanie Świata - Polska 2023". Tym razem akcji przyświecało hasło: "Sprzątanie świata łączy ludzi".

Więcej...

Najlepszy Absolwent 2019/2020

„Zawsze idź przez życie tak jakbyś miał

coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie.”

 – Vernon Howard


     Najlepszym absolwentem naszej szkoły został uczeń klasy VIII c – Szymon Pyrzyński.

     Szymon podczas wszystkich lat  nauki dał się poznać jako uczeń, który zawsze wzorowo wypełnia obowiązki wynikające ze Statutu Szkoły.

     Prezentuje  wysoką kulturę osobistą w szkole i poza nią, nigdy nie ulega szkodliwym wpływom i nałogom. Reprezentował klasę, szkołę w konkursach, aktywnie uczestniczył w pracach na rzecz szkoły, klasy, miasta, środowiska-godnie reprezentował szkołę na zewnątrz.

     Zawsze służy pomocą kolegom, szanuje  poglądy innych, dba o bezpieczeństwo i zdrowie własne oraz innych osób. Godnie, kulturalnie zachowuje  się w szkole i poza nią, okazuje szacunek innym osobom. Regularnie uczęszcza do szkoły, nie spóźnia się na zajęcia.

     Szymon przykładnie spełnia wszystkie obowiązki szkolne, samodzielnie rozwija swoje zainteresowania i uzdolnienia. Jest  dociekliwy i ciekawy świata, zadaje wiele nurtujących go pytań. Interesuje  się nowinkami technicznymi i odkryciami naukowymi. Sam wielokrotnie okazywał zainteresowanie tematyką wykraczającą poza podstawę programową, wynikająca z jego poszukiwań i przemyśleń. Jest cierpliwy i wyrozumiały, chętnie pomaga swoim kolegom, tłumacząc im zawiłości przedmiotów ścisłych jak i humanistycznych.

     Szanuje  i rozwija dobre tradycje szkoły, dba o kulturę życia codziennego, przejawia troskę o mienie szkoły, własność społeczną, indywidualną. Zawsze punktualny i zdyscyplinowany, o wysokiej kulturze osobistej, odpowiedzialny za powierzone obowiązki. Jest przykładem wzorowego traktowania obowiązków szkolnych. Szymon  stał się wzorem do naśladowania.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour