Error: No articles to display

E-dziennik – informacje dla rodziców

link-  Logowanie do E-dziennika

Od roku szkolnego 2015/2016 w naszej szkole został wprowadzony dziennik elektroniczny. Rodzice nie płacą za dostęp do e-dziennika.

Kroki zakładania e-dziennika - instrukcja dla rodzica:

1. Logujemy się na stronie uonetplus.vulcan.net.pl/starogardgdanski

2. Wybieramy zakładkę-logowanie (przy zakładaniu konta: Załóż konto- Tworzenie konta)

3. Podajemy własnego maila (tego, który podaliście Państwo wychowawcy na spotkaniu z rodzicami) i otrzymacie Państwo informację na własną pocztę o próbie logowania do systemu

4. Vulcan wysyła na Państwa pocztę link, który należy uaktywnić i ponownie zalogować się na stronie uonetplus.vulcan.net.pl/starogardgdanski, wpisując maila i ustanowić nowe hasło, na które będziecie Państwo wchodzić na stronę Vulcana (hasło musi zawierać co najmniej 8 znaków, w tym jedną wielką literę i cyfrę)

5. Po wejściu na stronę Vulcana dokonujemy logowania, wpisując naszego maila i hasło, które sami Państwo ustaliliście.

6. Na stronie Vulcana będziecie mieli Państwo informacje o postępach w nauce, zachowaniu o swoim dziecku; wiadomości różne. Za pomocą e-dziennika możliwe jest elektronieczne usprawiedliwianie nieobecności-Rodzic / prawny opiekun wysyła wiadomość o przyczycnie nieobecności dziecka drogą wiadomości elektronicznej na stronie e-dziennika.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour