• 1
 • 2
 • 3
 • 6
 • 4
 • 5
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Wigilia szkolna

Wigilia szkolna

     Ostatni tydzień przed świętami upłynął w naszej szkole w prawdziwie świątecznej atmosferze. Uczniowie mieli okazję wspólnie ustroić choinkę, spędzić ze sobą klasową Wigilię, podzielić się opłatkiem a także...

Więcej...

Maraton z Języka Angielskiego

Maraton z Języka Angielskiego

     Dnia 12 grudnia o godzinie 9.00 odbył się pierwszy Maraton z Języka Angielskiego w naszej szkole. Wzięło w nim udział 18 zawodników.      Rywalizacja była duża, każdy z...

Więcej...

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Kiermasz Bożonarodzeniowy

     Z okazji Świąt Bożego Narodzenia świetlica szkolna zorganizowała kiermasz.      Prezentujemy kilka prac udostępnionych podczas kiermaszu.

Więcej...

Konkurs na kartkę świąteczną

Konkurs na kartkę świąteczną

     W grudniu 2019 r. odbył się w naszej szkole KONKURS NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ.  Udział w konkursie wzięły dzieci z klas 4- 7. Można było wykonać kartki w dowolnej...

Więcej...

Nasza szkoła włącza się w program "…

Nasza szkoła włącza się w program "Twoje dane - Twoja sprawa"

     W tym roku nasza szkoła włącza się w program "Twoje dane - Twoja sprawa" pilotowany przez Urząd Ochrony Danych Osobowych.      Podstawowym celem Programu jest poszerzenie oferty edukacyjnej...

Więcej...

Spotkanie z panią Renatą Piątkowską - au…

Spotkanie z panią Renatą Piątkowską - autorką książek dla dzieci

      26 listopada uczniowie klasy Ic uczestniczyli w spotkaniu z autorką odznaczoną Orderem Uśmiechu, panią Renatą Piątkowską oraz lektorką Elżbietą Malwiną Kożurno. Spotkanie odbyło się w Miejskiej Bibliotece...

Więcej...

Pomaganie jest dziecinne proste…

      O tym, że to nie tylko puste słowa przekonali się w pierwszym tygodniu października uczniowie naszej szkoły. Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę na rzecz malutkiej starogardzianki – niespełna...

Więcej...

Konkurs czytelniczo-fotograficzny „Przył…

Konkurs czytelniczo-fotograficzny „Przyłapani na czytaniu”

     W Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Starogardzie Gdańskim odbył się konkurs czytelniczo-fotograficzny „Przyłapani na czytaniu”, który przeznaczony był dla wszystkich uczniów i organizowany był...

Więcej...

Rejonowe eliminacje Konkursu „Zdrowie człowieka w XXI w.”

     20 kwietnia 2013 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliusza Słowackiego odbyły się REJONOWE ELIMINACJE KONKURSU WIEDZY PRZYRODNICZO – EKOLOGICZNEJ pt.: „Zdrowie człowieka w  XXI w.”

 Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy na temat:

 • · Zasad prawidłowego żywienia, wypoczynku i higieny
 • · Profilaktyki chorób cywilizacyjnych, społecznych  i zakaźnych
 • · Promocji zdrowego stylu życia

      Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test wiedzy składający się z 30 zadań zamkniętych   w ciągu 60 minut. W konkursie wzięło udział 28 uczniów z  14 szkól powiatu starogardzkiego. Naszą szkołę reprezentowali: Grzegorz Szynkowski oraz Maja Struzik, która zajęła V miejsce.

     Serdecznie gratulujemy  wyników naszym uczniom. Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Starogardzie i Radę Rodziców przy PSP nr 4 w Starogardzie.

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour