• 1
 • 2
 • 3
 • 6
 • 4
 • 5
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 201…

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 26.06.2020

     W warunkach ograniczeń pandemii pożegnaliśmy ostatni rok szkolny w murach ponad 100-letniej "Dwójeczki".     

Więcej...

Najlepszy Absolwent 2019/2020

„Zawsze idź przez życie tak jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie.”  – Vernon Howard      Najlepszym absolwentem naszej szkoły został uczeń klasy VIII c – Szymon Pyrzyński.  ...

Więcej...

Dagmara Chmielecka finalistką wojewódzki…

Dagmara Chmielecka finalistką wojewódzkiego konkursu z języka polskiego

    W  roku szkolnym 2019/2020 uczennice naszej szkoły rozwijające swoje zainteresowania przystąpiły do organizowanego corocznie przez Pomorskiego Kuratora Oświaty w Gdańsku konkursu przedmiotowego z języka polskiego.    Konkurs jest kierowany...

Więcej...

"Uno, due, tre - zabawy z językiem …

"Uno, due, tre - zabawy z językiem włoskim" w ramach innowacji

"Uno, due, tre - zabawy z językiem włoskim" w ramach innowacji     

Więcej...

Szkolne Koło Czytelniczo-Krajoznawcze z …

Szkolne Koło Czytelniczo-Krajoznawcze z wizytą w introligatorni

     20 lutego uczniowie koła czytelniczo – turystycznego zapoznali się ze sztuką introligatorską podczas zajęć organizowanych przez Panią Milenę „Introligatorkę”. Pani Milena wprowadziła nas w tajemnice zawodu introligatora, pokazała...

Więcej...

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI)

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI)

     Głównym celem DBI jest inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocja...

Więcej...

„Shrek – baśń o tolerancji”

     Dnia 6 lutego 2020 r. młodsi  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w przedstawieniu profilaktycznym, pt. „Shrek – baśń o tolerancji”. Przedstawienie zostało przygotowane przez Teatr Profilaktyczny Alert z Wrocławia.

Więcej...

Przedstawienie "Inny chłopak" …

     Dnia 6 lutego bieżącego roku uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyliw spektaklu teatralnym pt. "Inny chłopak, opowieść o tolerancji”. Przedstawienie zostało przygotowane przez Teatr Profilaktyczny Alert z Wrocławia.

Więcej...

Koncert piosenki i poezji patriotycznej

Koncert piosenki i poezji patriotycznej

     30 stycznia 2020 r.  z okazji  100 rocznicy przyłączenia Starogardu do Macierzy w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 odbył się Koncert piosenki  i poezji patriotycznej. W widowisku wiersze...

Więcej...

Wybory do Samorządu Szkolnego na rok szkolny 2013/2014

      Kampania wyborcza, kandydaci, komisja wyborcza, karty do głosowania, urna wyborcza…. Te pojęcia nie stanowią już problemu dla uczniów starogardzkiej dwójki. W czwartek 26 września odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego na rok szkolny 2013/2014.

     W drodze demokratycznych i sprawiedliwych wyborów wybrano nowe władze Samorządu Szkolnego…. Wyniki wyborów przedstawia protokół sporządzony przez członków komisji wyborczej a to jak prawdziwe i ważne były to dla naszych uczniów wybory pokazują zdjęcia….

     Nowym władzom samorządu GRATULUJEMY i życzymy samych sukcesów !!!

 

 

Protokół z przeprowadzenia wyborów do Samorządu Szkolnego na rok szkolny 2013/2014 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Starogardzie Gdańskim z dnia 26 września 2013 roku

 

Liczba uczniów klas IV - VI uprawnionych do głosowania – 126

Liczba oddanych głosów – 117

Liczba głosów ważnych – 116

Liczba głosów nieważnych – 1

Rozkład głosów na poszczególnych kandydatów:

Imię i nazwisko kandydata

liczba zdobytych głosów

procent oddanych głosów

Aleksander  Chrzanowski

5

4 %

Małgorzata  Kania

3

2,5 %

Wanesa  Marczyńska

1

0,8 %

Natalia  Bławat

0

0 %

Klaudia  Janowska

1

0,8 %

Martyna  Wysocka

1

0,8 %

Aleksandra  Przepiera

31

27 %

Mateusz Romanowski

45

39 %

Wiktoria Meka

29

25 %

 

Członkowie Komisji Wyborczej czuwali nad prawidłowym przebiegiem głosowania. Wybory przebiegły bez zakłóceń. Głosy przeliczono w obecności członków Komisji Wyborczej oraz opiekuna Samorządu Szkolnego po oddaniu głosów przez wszystkich uczniów obecnych w szkole w dniu wyborów. Wobec powyższego rozkładu głosów stwierdzono co następuje:

Przewodniczącym Samorządu Szkolnego na rok szkolny 2013/2014 został/a

MATEUSZ ROMANOWSKI

Zastępcami Przewodniczącego Samorządu Szkolnego na rok szkolny 2013/2013 zostali/-ły

 1. ALEKSANDRA PRZEPIERA
 2. WIKTORIA MEKA

Powyższe informacje potwierdzamy własnoręcznymi podpisami:

Członkowie Komisji Wyborczej:

 1. Paulina Szachta 
 2. Oskar Hippler
 3. Karolina Bukowska
 4. Kinga Kosidowska
 5. Maja Struzik
 6. Sandra Gibas

 

Opiekun Samorządu Szkolnego:

 1. Anna Kosiedowska

 

Data: 26.09.2013r.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour