• 1
 • 2
 • 3
 • 6
 • 4
 • 5
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Lekcja na temat przyrody doliny Wierzycy

Lekcja na temat przyrody doliny Wierzycy

     27 marca odbyła się w naszej szkole lekcja na temat „Zachowania wartości przyrodniczych i krajobrazowych korytarza ekologicznego doliny Wierzycy przez ochronę bioróżnorodności oraz ukierunkowanie wykorzystania tego obszaru” prowadzona przez...

Więcej...

"Żywa lekcja przyrody" - gady …

"Żywa lekcja przyrody" - gady w szkole

     25 marca br. w ramach szkolnych obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi zorganizowano w naszej szkole „żywą lekcję przyrody”.  Tego dnia przybyli do nas goście z prywatną lekcją dotyczącą gadów.

Więcej...

Powiatowe Targi Edukacyjne

Powiatowe Targi Edukacyjne

     Dnia 21 marca 2019 roku uczniowie klasy 8A i 8B brali udział w Powiatowych Targach Edukacyjnych, które odbywały się na hali Zespołu Szkół Ekonomicznych. Mogli oni zapoznać się tam...

Więcej...

Warsztaty nt. "Jak nie marnować żyw…

Warsztaty nt. "Jak nie marnować żywności"

     W marcu uczniowie klas drugich i trzecich uczestniczyli w warsztatach nt. Jak nie marnować żywności, zorganizowanych w Miejskiej Bibliotece Publicznej przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych w ramach projektu Zwolnieni z...

Więcej...

Dzień Kobiet w Dwójce

Dzień Kobiet w Dwójce

     12 marca po raz kolejny odbył się teleturniej "Kocham Cię Dwójko". Tym razem z okazji Dnia Kobiet, który świętowaliśmy 8 marca. Zadania, łamigłówki i zagadki sprawiły, że po raz...

Więcej...

Ósme klasy na "Maratonie Zawodowym…

Ósme klasy na "Maratonie Zawodowym" w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Swarożynie

      Dnia 8 marca klasa 8A i 8B wraz z opiekunami wybrały się na "Maraton Zawodowy " do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Swarożynie. Na miejscu uczniowie mogli zapoznać...

Więcej...

Pasowanie na czytelnika uczniów klas pie…

Pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych

     1 marca odbyło się w naszej szkole pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych. Uczniowie z Klubu czytelniczego przygotowali metodą projektu przedstawienie, na podstawie którego pierwszoklasiści odgadywali tytuły bajek.

Więcej...

10 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień K…

10 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Kociewia

     10 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Kociewia. Świetlica szkolna dla uczniów klas II-VIII przygotowała z tej okazji wystawkę promującą nasz region.

Więcej...

Andrzejkowa Dyskoteka

 

     29 listopada 2013 roku jako Samorząd Szkolny zorganizowaliśmy Dyskotekę Andrzejkową. DJ dbał o to by uczniowie mieli się przy czym bawić a my uczniowie zadbaliśmy o znakomitą roztańczoną atmosferę.

     Oprócz tańca znalazł się też czas na wróżby andrzejkowe. I stąd też wiemy już kto z uczniów naszej szkoły pierwszy wyjdzie za mąż lub będzie miał żonę (szczęśliwa para zwycięzców na zdjęciu poniżej). Uczniowie mieli również okazję sprawdzić czy los będzie dla nich łaskawy w nadchodzącym roku i czy spełnią się ich najskrytsze marzenia. Nawet Pani Ania, Basia i Gosia (nasze opiekunki) wiedzą już co szykuje dla nich los. Nie zawiodły nas też dziewczyny z 6a i występując w roli wróżek wywróżyły uczniom np. imię przyszłego męża bądź przyszłej żony. Z gwiazd dziewczyny potrafiły wyczytać przyszłość, no i już wiemy kto np. zostanie kiedyś prezydentem Starogardu, gwiazdą filmową albo kolejnym Adamem Małyszem.

     Zabawę i wróżby zakończyliśmy z uśmiechami na twarzach, aż żal było nam opuszczać szkołę. Nie możemy się już doczekać kolejnej dyskoteki!

                                                                                    Samorząd Szkolny

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour