• 1
 • 2
 • 3
 • 6
 • 4
 • 5
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Lekcja na temat przyrody doliny Wierzycy

Lekcja na temat przyrody doliny Wierzycy

     27 marca odbyła się w naszej szkole lekcja na temat „Zachowania wartości przyrodniczych i krajobrazowych korytarza ekologicznego doliny Wierzycy przez ochronę bioróżnorodności oraz ukierunkowanie wykorzystania tego obszaru” prowadzona przez...

Więcej...

"Żywa lekcja przyrody" - gady …

"Żywa lekcja przyrody" - gady w szkole

     25 marca br. w ramach szkolnych obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi zorganizowano w naszej szkole „żywą lekcję przyrody”.  Tego dnia przybyli do nas goście z prywatną lekcją dotyczącą gadów.

Więcej...

Powiatowe Targi Edukacyjne

Powiatowe Targi Edukacyjne

     Dnia 21 marca 2019 roku uczniowie klasy 8A i 8B brali udział w Powiatowych Targach Edukacyjnych, które odbywały się na hali Zespołu Szkół Ekonomicznych. Mogli oni zapoznać się tam...

Więcej...

Warsztaty nt. "Jak nie marnować żyw…

Warsztaty nt. "Jak nie marnować żywności"

     W marcu uczniowie klas drugich i trzecich uczestniczyli w warsztatach nt. Jak nie marnować żywności, zorganizowanych w Miejskiej Bibliotece Publicznej przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych w ramach projektu Zwolnieni z...

Więcej...

Dzień Kobiet w Dwójce

Dzień Kobiet w Dwójce

     12 marca po raz kolejny odbył się teleturniej "Kocham Cię Dwójko". Tym razem z okazji Dnia Kobiet, który świętowaliśmy 8 marca. Zadania, łamigłówki i zagadki sprawiły, że po raz...

Więcej...

Ósme klasy na "Maratonie Zawodowym…

Ósme klasy na "Maratonie Zawodowym" w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Swarożynie

      Dnia 8 marca klasa 8A i 8B wraz z opiekunami wybrały się na "Maraton Zawodowy " do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Swarożynie. Na miejscu uczniowie mogli zapoznać...

Więcej...

Pasowanie na czytelnika uczniów klas pie…

Pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych

     1 marca odbyło się w naszej szkole pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych. Uczniowie z Klubu czytelniczego przygotowali metodą projektu przedstawienie, na podstawie którego pierwszoklasiści odgadywali tytuły bajek.

Więcej...

10 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień K…

10 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Kociewia

     10 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Kociewia. Świetlica szkolna dla uczniów klas II-VIII przygotowała z tej okazji wystawkę promującą nasz region.

Więcej...

Bal szóstoklasistów już za nami!

     18 czerwca o godzinie 16.00 czterdziestu Szóstoklasistów krokiem poloneza wkroczyło do auli, by rozpocząć swój pierwszy bal. Rodzice i Nauczyciele nagrodzili tańczących ogromnymi brawami. Po prezentacji poloneza nastąpiła część artystyczna, która wywołała uśmiech na niejednej twarzy. W część artystyczną wpleciono również pokaz zdjęć szóstoklasistów z kilku ostatnich lat. Chwile wzruszeń i wybuchy śmiechu wywołała ta prezentacja filmików. Co niektórym łza zakręciła się w oku.

     Po zakończeniu części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która życzyła wszystkim uczniom opuszczającym mury naszej szkoły wielu sukcesów, wspaniałych kolegów i koleżanek w gimnazjum oraz  udanej zabawy. Aż do godziny 20.20 parkiet w auli pełen był tańczących - wspólnie bawili się Szóstoklasiści, ich Rodzice i Nauczyciele.

     Nasi, już wkrótce, Absolwenci, wyglądali przepięknie, zachowywali się kulturalnie, a tańczyli - pięknie i bez wytchnienia wśród kolorowej, uroczej  dekoracji przygotowanej przez rodziców.

     Wielkie brawa i podziękowania należą się wszystkim Rodzicom, którzy przygotowali ten wyjątkowy bal i czuwali, by przebiegał bezpiecznie i radośnie! O część artystyczną zadbały wychowawczynie:  pani Hania i  pani Sławka oraz pan Wojtek.

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour