• 5
  • 4
  • 2
  • 3
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 8
     
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Konkurs plastyczny dla świetlic szkolnyc…

Konkurs plastyczny dla świetlic szkolnych

Nasi uczniowie wzięli udział w wojewódzkim konkursie plastycznym dla świetlic szkolnych pt. "LAP BOOK- zwierzęta wodne, czyli niesamowity świat rzek, jezior, mórz i oceanów".

Więcej...

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Światowy  Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Wzorem lat ubiegłych tak i w tym roku w naszej szkole  zorganizowaliśmy  obchody Światowego  Dnia Życzliwości i Pozdrowień pod hasłem „Życzliwość ma moc”.

Więcej...

Dyktando Kociewskie

Dyktando Kociewskie

17 listopada 2022 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIX Powiatowym Konkursie Ortograficznym  Dyktando Kociewskie pod patronatem Starosty Powiatu Starogardzkiego, który odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej Nr6.

Więcej...

Święto Niepodległości

Święto Niepodległości

Odebranie niepodległości, przejęcie ziem polskich przez zaborców, odrodzenie Polski, taniec z flagą - tak uczniowie zaprezentowali te ważne wydarzenia z historii Polski, które wszyscy oglądali z zaciekawieniem i wzruszeniem.

Więcej...

Szkolny Konkurs Poezji i Piosenki Patrio…

Szkolny Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej

9 listopada odbył się Szkolny Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej. 20 uczniów z klas 2-8 zaprezentowało przed komisją utwory o charakterze patriotycznym.

Więcej...

Pasowanie uczniów klas pierwszych

Pasowanie uczniów klas pierwszych

Tradycją naszej szkoły jest, że najmłodsi uczniowie w październiku przeżywają swoją pierwszą ważną uroczystość, jaką jest pasowanie na ucznia pierwszej klasy. 

Więcej...

Europejski Dzień Języków Obcych

Europejski Dzień Języków Obcych

Dnia 19 października obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji mogliśmy obejrzeć przedstawienie, którego głównym celem było zachęcenie do nauki języków obcych.

Więcej...

Dzień dysleksji

Dzień dysleksji

     11 października nasza szkoła uczestniczyła w grze terenowej „Nie daj się dysleksji”.  Drużyny zebrały się przed Ratuszem Staromiejskim na Rynku i po otrzymaniu koperty z instrukcjami wraz z...

Więcej...

Wycieczka do osady słowiańskiej w Sławut…

Wycieczka do osady słowiańskiej w Sławutowie

Dnia 6 października 2022 roku uczniowie z klas 7a, 7b, 6b, 5b, 4a wzięli udział w wycieczce do osady słowiańskiej w Sławutowie, gdzie odbyli prawdziwą podróż do przeszłości.

Więcej...

Uroczysta przysięga wojskowa na starogar…

Uroczysta przysięga wojskowa na starogardzkim Rynku

 30 września 2022 roku uczniowie klasy 7 a i 8 b uczestniczyli w uroczystości zaprzysiężenia żołnierzy. Na Rynku w Starogardzie Gdańskim o godz. 10:00 odbyła się uroczysta przysięga wojskowa.

Więcej...

Sprawozdanie z Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur

    Dnia 17 marca 2016r. (tj. czwartek) o godz. 9.00 odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR.

     Konkurs ma charakter jednorazowego testu. Na rozwiązanie testu przeznaczone jest 75 minut. Test konkursowy w kategorii „Maluch” zawiera 24 zadania o różnym stopniu trudności (8 zadań po 3 punkty, 8 zadań po 4 punkty i 8 zadań po 5 punktów). Testy w kategorii „Beniamin” zawierają po 30 pytań o różnym stopniu trudności (10 zadań po 3 punkty, 10 zadań po 4 punkty i 10 zadań po 5 punktów).

     Do każdego zadania dołączonych jest 5 odpowiedzi, z których dokładnie jedna jest poprawna.
Głównym celem konkursu jest szeroka popularyzacja matematyki. „Kangur” w niezawodny sposób integruje młodzież całego świata, bowiem w tym samym dniu uczniowie wielu krajów rozwiązują te same zadania, a laureaci mają możliwość uczestniczenia w zagranicznych wycieczkach i międzynarodowych obozach naukowo-rekreacyjnych.
W naszej szkole udział w konkursie wzięło 20 uczniów.
W kategorii Maluch: 11 osób, w kategorii Beniamin: 9 osób.
Każdy uczestnik Konkursu otrzymał w prezencie układankę „Pentomino”.

     Oto lista uczestników konkursu:

1. Brągoszewski Wiktor IIIa
2. Migowski Piotr IIIa
3. Miłkowska Zofia IIIa
4. Szefer Patrycja IIIa
5. Warmbier Monika IIIb
6. Kamysz Anna IIIc
7. Sacharuk Józef IIIc
8. Wrzałka Oskar IIIc
9. Szarafin Szymon IVa
10. Pyrzyński Szymon IVc
11. Wyka Oskar IVc
12. Bartkowiak Hubert Va
13. Słomiński Kacper Va
14. Bonk Kacper Vb
15. Góra Dominik Vb
16. Kubach Julita Vb
17. Chrzanowski Aleksander VIa

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour