• 5
 • 4
 • 2
 • 3
 • 1
 • 6
 • 7
 • 8
 • 8
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Gry planszowe - program edukacyjny „Rumm…

Gry planszowe - program edukacyjny „Rummikub w Szkole”

Nasza szkoła dołączyła do Programu edukacyjnego „Rummikub w Szkole” bazującego na grze Rummikub. Korzyści dla ucznia: 1. Rozwój umiejętności: Gra Rummikub może pomóc w rozwijaniu umiejętności matematycznych, logicznych oraz społecznych.

Więcej...

Drodzy Rodzice, Opiekunowie!

Drodzy Rodzice, Opiekunowie!

Jak co roku - przyłączamy się do działań "Szkół Odpowiedzialnych Cyfrowo". W imieniu Fundacji "Dbam o mój z@sięg" serdecznie zapraszamy na pierwszy darmowy webinar pt. "Czym jest higiena cyfrowa i w...

Więcej...

Piknik integracyjny klas pierwszych

Piknik integracyjny klas pierwszych

21 września klasy pierwsze spędzały dzień na pikniku integracyjnym. Były tańce, zabawy i piknik. Nad programem czuwał animator Esta Fiesta.

Więcej...

Próbna ewakuacja

Próbna ewakuacja

19 września o godzinie 10.15 odbyła się próbna ewakuacja szkoły. Prawidłowy przebieg ewakuacji obserwowali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim.

Więcej...

Klasa 3a na wycieczce w Muzeum Ziemi Koc…

Klasa 3a na wycieczce w Muzeum Ziemi Kociewskiej

18 września w ramach tematu poznania swojego miasta i regionu odwiedziła Muzeum Ziemi Kociewskiej. 

Więcej...

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki (International Dot Day) obchodzony jest 15 września. Choć często w tym dniu skupiamy się na kolorowych strojach w kropki, nie o strój tego dnia chodzi.

Więcej...

Klasy 8a i 8b na wyjeździe integracyjnym…

Klasy 8a i 8b na wyjeździe integracyjnym do Owidza

W dniu 15 września 2023 roku klasy 8a i 8b wzięły udział w wyjeździe integracyjnym do Owidza. Uczniowie zwiedzili grodzisko pod opieką przewodnika i wysłuchali opowieści na temat obyczajów dawnych...

Więcej...

Akcja "Sprzątanie Świata - Polska 2…

Akcja "Sprzątanie Świata - Polska 2023"

15 września nasza szkoła wzięła udział w 30-tej edycji akcji "Sprzątanie Świata - Polska 2023". Tym razem akcji przyświecało hasło: "Sprzątanie świata łączy ludzi".

Więcej...

Dar serca dla przedszkolaków

     Piątek 13 stycznia 2017r. okazał się dla naszej szkoły niezwykłym dniem. Podsumowaliśmy pracę w I semestrze, szykując się do feryjnego wypoczynku. W tym dniu nastąpiło również otwarcie nowego salonu Renault i Dacia Adamowscy, na które zaproszono dyrekcję naszej szkoły. Był to wieczór pełen atrakcji. Galę swoją obecnością uświetniła brązowa medalistka w pięcioboju nowoczesnym z Rio 2016 Oktawia Nowacka, ambasadorka marki. Najmilszym i największym zaskoczeniem dla nas była aukcja charytatywna na rzecz poprawy bezpieczeństwa naszych przedszkolaków. Ogromnie dziękujemy za okazane serce i wsparcie finansowe wszystkim darczyńcom i pomysłodawcom tego przedsięwzięcia.

     Aukcję charytatywną wsparli: P. B. Gilla, P. H. Kinder, P. M. Martowicz, P. K. Ginter, P. P. Kuling, P. T. Brzozowski, P. R. Sadowski, P. A. Cwajda, P. E. Latała-Golisz, Ksiądz oraz Pracownicy Renault. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour