• 4
  • 2
  • 3
  • 1
  • 6
  • 5
     
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 201…

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 26.06.2020

     W warunkach ograniczeń pandemii pożegnaliśmy ostatni rok szkolny w murach ponad 100-letniej "Dwójeczki".     

Więcej...

Najlepszy Absolwent 2019/2020

„Zawsze idź przez życie tak jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie.”  – Vernon Howard      Najlepszym absolwentem naszej szkoły został uczeń klasy VIII c – Szymon Pyrzyński.  ...

Więcej...

Dagmara Chmielecka finalistką wojewódzki…

Dagmara Chmielecka finalistką wojewódzkiego konkursu z języka polskiego

    W  roku szkolnym 2019/2020 uczennice naszej szkoły rozwijające swoje zainteresowania przystąpiły do organizowanego corocznie przez Pomorskiego Kuratora Oświaty w Gdańsku konkursu przedmiotowego z języka polskiego.    Konkurs jest kierowany...

Więcej...

"Uno, due, tre - zabawy z językiem …

"Uno, due, tre - zabawy z językiem włoskim" w ramach innowacji

"Uno, due, tre - zabawy z językiem włoskim" w ramach innowacji     

Więcej...

Szkolne Koło Czytelniczo-Krajoznawcze z …

Szkolne Koło Czytelniczo-Krajoznawcze z wizytą w introligatorni

     20 lutego uczniowie koła czytelniczo – turystycznego zapoznali się ze sztuką introligatorską podczas zajęć organizowanych przez Panią Milenę „Introligatorkę”. Pani Milena wprowadziła nas w tajemnice zawodu introligatora, pokazała...

Więcej...

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI)

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI)

     Głównym celem DBI jest inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocja...

Więcej...

„Shrek – baśń o tolerancji”

     Dnia 6 lutego 2020 r. młodsi  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w przedstawieniu profilaktycznym, pt. „Shrek – baśń o tolerancji”. Przedstawienie zostało przygotowane przez Teatr Profilaktyczny Alert z Wrocławia.

Więcej...

Przedstawienie "Inny chłopak" …

     Dnia 6 lutego bieżącego roku uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyliw spektaklu teatralnym pt. "Inny chłopak, opowieść o tolerancji”. Przedstawienie zostało przygotowane przez Teatr Profilaktyczny Alert z Wrocławia.

Więcej...

Koncert piosenki i poezji patriotycznej

Koncert piosenki  i poezji patriotycznej

     30 stycznia 2020 r.  z okazji  100 rocznicy przyłączenia Starogardu do Macierzy w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 odbył się Koncert piosenki  i poezji patriotycznej. W widowisku wiersze...

Więcej...

Sprawozdanie z XXXIV Rejonowego Konkursu Matematycznego Klas Trzecich 2016/2017

     Dnia 27 kwietnia 2017 r. o godz. 12.00 w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 w Starogardzie Gd. odbył się XXXIV Rejonowy Konkurs Matematyczny Klas III.

     W konkursie wzięło udział 29 dzieci z miejskich i gminnych szkół podstawowych z rejonu. Uczestnicy mieli do rozwiązania zestaw dziesięciu zadań w ciągu 45 minut.

Dla zwycięzców przygotowano medale, trofea oraz nagrody w postaci kart wstępu do Stacji Dobrego Czasu w Tczewie, np. na warsztaty z klockami LEGO. Pozostałym uczestnikom wręczono podziękowania oraz upominek za udział w konkursie.

     Oto wyniki konkursu:
I miejsce zajął Kacper Tuskowski , uczeń ZSP w Kokoszkowach
II miejsce zajął Kacper Jabłonka, uczeń PSP 1 w Starogardzie Gdańskim
III miejsce zajęła Kinga Wentowska , uczennica ZSP w Jabłowie.

     Pozostała klasyfikacja:
4. Oliwia Pawłowska PSP Szczodrowo
5. Zofia Stemplewska PSP Lubichowo
6. Paweł Fierka ZSP Zblewo
7. Alan Mechliński PSP 2 Starogard Gdański
Aleksander Flisikowski PSP Pinczyn
8. Igor Kaliszewski PSP Bobowo
9. Milena Zalewska PSP 4 Starogard Gdański
10. Dawid Jendrzejewski PSP 4 Starogard Gdański
11. Wiktoria Pruszak PSP 2 Starogard Gdański
12. Paweł Kawka PSP 3 Starogard Gdański
13. Maciej Kuberski PSP Smętowo Graniczne
14. Lena Wojewoda PSP 3 Starogard Gdański
15. Ligia Bielińska PSP Rywałd
16. Julia Olszewska ZSP Pogódki
17. Józefina Wędrowska PSP Rywałd
18. Piotr Templer ZSP Jabłowo
Szymon Zarach-Czapiewski ZSP Zblewo
19. Fabian Bielang ZSP Pogódki
20. Marcin Damski PSP Lubichowo
21. Julia Wodzińska PSP Brzezno Wielkie
22. Sylwester Ciesielski PSP Bobowo
Maciej Smoczek PSP Brzezno Wielkie
23. Szymon Pellowski PSP Pinczyn
24. Klaudia Stracke PSP Szczodrowo
25. Hubert Talarek PSP Smętowo Graniczne
26. Aleksandra Gabryel PSP 1 Starogard Gdański

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour