• 5
 • 4
 • 2
 • 3
 • 1
 • 6
 • 7
 • 8
 • 8
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Próbna ewakuacja

Próbna ewakuacja

19 września o godzinie 10.15 odbyła się próbna ewakuacja szkoły. Prawidłowy przebieg ewakuacji obserwowali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim.

Więcej...

Klasa 3a na wycieczce w Muzeum Ziemi Koc…

Klasa 3a na wycieczce w Muzeum Ziemi Kociewskiej

18 września w ramach tematu poznania swojego miasta i regionu odwiedziła Muzeum Ziemi Kociewskiej. 

Więcej...

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki (International Dot Day) obchodzony jest 15 września. Choć często w tym dniu skupiamy się na kolorowych strojach w kropki, nie o strój tego dnia chodzi.

Więcej...

Klasy 8a i 8b na wyjeździe integracyjnym…

Klasy 8a i 8b na wyjeździe integracyjnym do Owidza

W dniu 15 września 2023 roku klasy 8a i 8b wzięły udział w wyjeździe integracyjnym do Owidza. Uczniowie zwiedzili grodzisko pod opieką przewodnika i wysłuchali opowieści na temat obyczajów dawnych...

Więcej...

Akcja "Sprzątanie Świata - Polska 2…

Akcja "Sprzątanie Świata - Polska 2023"

15 września nasza szkoła wzięła udział w 30-tej edycji akcji "Sprzątanie Świata - Polska 2023". Tym razem akcji przyświecało hasło: "Sprzątanie świata łączy ludzi".

Więcej...

„Mały Kucharz” - grupy przedszkolne w pizzerii Da Grasso

     Na przełomie kwietnia i maja nasze najmłodsze dzieci z grup przedszkolnych: Motylków, Robaczków i Biedronek uczestniczy łych w specjalnej akcji kulinarnej pizzerii Da Grasso: „Mały Kucharz”. Była to niezapomniana kulinarna przygoda, zabawa i nauka podczas której dzieci przygotowywały samodzielnie pizzę w restauracji. Każde dziecko zostało zaopatrzone w firmowy fartuszek, stolnicę i wałek. Następnie wybierało rodzaj pizzy, którą chciało przygotować i otrzymało składniki niezbędne do jej przyrządzenia. Po przygotowaniu pizzy Mały Kucharz zobaczył jak trafia ona do pieca, a po kilku minutach otrzymał ją podaną na talerzu wraz z dwoma sosami i napojem. Nad dziećmi przygotowującymi pizzę czuwali kelnerzy restauracji, a w razie potrzeby pomocą służył także wykwalifikowany kucharz. Była to świetna zabawa i jednocześnie nauka, pozwalająca rozbudzić u naszych przedszkolaków prawdziwe talenty kulinarne. Oryginalne zdjęcie z logo firmy można odebrać podczas posiłku z rodziną w restauracji Da Grasso. 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour