• 5
 • 4
 • 2
 • 3
 • 1
 • 6
 • 7
 • 8
 • 8
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Gry planszowe - program edukacyjny „Rumm…

Gry planszowe - program edukacyjny „Rummikub w Szkole”

Nasza szkoła dołączyła do Programu edukacyjnego „Rummikub w Szkole” bazującego na grze Rummikub. Korzyści dla ucznia: 1. Rozwój umiejętności: Gra Rummikub może pomóc w rozwijaniu umiejętności matematycznych, logicznych oraz społecznych.

Więcej...

Drodzy Rodzice, Opiekunowie!

Drodzy Rodzice, Opiekunowie!

Jak co roku - przyłączamy się do działań "Szkół Odpowiedzialnych Cyfrowo". W imieniu Fundacji "Dbam o mój z@sięg" serdecznie zapraszamy na pierwszy darmowy webinar pt. "Czym jest higiena cyfrowa i w...

Więcej...

Piknik integracyjny klas pierwszych

Piknik integracyjny klas pierwszych

21 września klasy pierwsze spędzały dzień na pikniku integracyjnym. Były tańce, zabawy i piknik. Nad programem czuwał animator Esta Fiesta.

Więcej...

Próbna ewakuacja

Próbna ewakuacja

19 września o godzinie 10.15 odbyła się próbna ewakuacja szkoły. Prawidłowy przebieg ewakuacji obserwowali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim.

Więcej...

Klasa 3a na wycieczce w Muzeum Ziemi Koc…

Klasa 3a na wycieczce w Muzeum Ziemi Kociewskiej

18 września w ramach tematu poznania swojego miasta i regionu odwiedziła Muzeum Ziemi Kociewskiej. 

Więcej...

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki (International Dot Day) obchodzony jest 15 września. Choć często w tym dniu skupiamy się na kolorowych strojach w kropki, nie o strój tego dnia chodzi.

Więcej...

Klasy 8a i 8b na wyjeździe integracyjnym…

Klasy 8a i 8b na wyjeździe integracyjnym do Owidza

W dniu 15 września 2023 roku klasy 8a i 8b wzięły udział w wyjeździe integracyjnym do Owidza. Uczniowie zwiedzili grodzisko pod opieką przewodnika i wysłuchali opowieści na temat obyczajów dawnych...

Więcej...

Akcja "Sprzątanie Świata - Polska 2…

Akcja "Sprzątanie Świata - Polska 2023"

15 września nasza szkoła wzięła udział w 30-tej edycji akcji "Sprzątanie Świata - Polska 2023". Tym razem akcji przyświecało hasło: "Sprzątanie świata łączy ludzi".

Więcej...

Gra miejska "Jesteśmy z Kociewia"

     17 maja uczestniczyliśmy w grze miejskiej "Jesteśmy z Kociewia" zorganizowanej przez Filię Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Starogardzie Gdańskim, Miejską Bibliotekę Publiczną w Starogardzie Gdańskim, Muzeum Ziemi Kociewskiej oraz Sieć Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Bibliotekarzy Powiatu Starogardzkiego. 

     Celem gry była popularyzacja wiedzy o historii, kulturze i tradycji Kociewia, prezentacja walorów Starogardu Gdańskiego, kształtowanie aktywnej postawy wobec dziedzictwa regionalnego, poznanie różnych typów bibliotek na terenie naszego miasta i zasobów Muzeum Ziemi Kociewskiej oraz doskonalenie umiejętności korzystania ze źródeł informacji.

     Uroczyste rozpoczęcie nastąpiło w Bibliotece Pedagogicznej przy ul. Zblewskiej. Po losowaniu zadań wyruszyliśmy autobusem do Zespołu Szkół w Łapiszewie i  stamtąd już wg mapy i punktów zadaniowych wędrowaliśmy po naszym mieście Starogardzie. Zabawa była świetna! Pogoda dopisywała, a w punktach zadaniowych byliśmy częstowani słodyczami, żeby nie zabrakło nam sił Uśmiech.

      Na koniec każdy z uczestników otrzymał nagrody za udział i chociaż nie uzyskaliśmy pierwszego miejsca, to wygranym gratulujemy i cieszymy się z udziału w tak fajnej zabawie.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour