• 1
 • 2
 • 3
 • 6
 • 4
 • 5
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Lekcja na temat przyrody doliny Wierzycy

Lekcja na temat przyrody doliny Wierzycy

     27 marca odbyła się w naszej szkole lekcja na temat „Zachowania wartości przyrodniczych i krajobrazowych korytarza ekologicznego doliny Wierzycy przez ochronę bioróżnorodności oraz ukierunkowanie wykorzystania tego obszaru” prowadzona przez...

Więcej...

"Żywa lekcja przyrody" - gady …

"Żywa lekcja przyrody" - gady w szkole

     25 marca br. w ramach szkolnych obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi zorganizowano w naszej szkole „żywą lekcję przyrody”.  Tego dnia przybyli do nas goście z prywatną lekcją dotyczącą gadów.

Więcej...

Powiatowe Targi Edukacyjne

Powiatowe Targi Edukacyjne

     Dnia 21 marca 2019 roku uczniowie klasy 8A i 8B brali udział w Powiatowych Targach Edukacyjnych, które odbywały się na hali Zespołu Szkół Ekonomicznych. Mogli oni zapoznać się tam...

Więcej...

Warsztaty nt. "Jak nie marnować żyw…

Warsztaty nt. "Jak nie marnować żywności"

     W marcu uczniowie klas drugich i trzecich uczestniczyli w warsztatach nt. Jak nie marnować żywności, zorganizowanych w Miejskiej Bibliotece Publicznej przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych w ramach projektu Zwolnieni z...

Więcej...

Dzień Kobiet w Dwójce

Dzień Kobiet w Dwójce

     12 marca po raz kolejny odbył się teleturniej "Kocham Cię Dwójko". Tym razem z okazji Dnia Kobiet, który świętowaliśmy 8 marca. Zadania, łamigłówki i zagadki sprawiły, że po raz...

Więcej...

Ósme klasy na "Maratonie Zawodowym…

Ósme klasy na "Maratonie Zawodowym" w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Swarożynie

      Dnia 8 marca klasa 8A i 8B wraz z opiekunami wybrały się na "Maraton Zawodowy " do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Swarożynie. Na miejscu uczniowie mogli zapoznać...

Więcej...

Pasowanie na czytelnika uczniów klas pie…

Pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych

     1 marca odbyło się w naszej szkole pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych. Uczniowie z Klubu czytelniczego przygotowali metodą projektu przedstawienie, na podstawie którego pierwszoklasiści odgadywali tytuły bajek.

Więcej...

10 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień K…

10 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Kociewia

     10 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Kociewia. Świetlica szkolna dla uczniów klas II-VIII przygotowała z tej okazji wystawkę promującą nasz region.

Więcej...

Uroczyste pasowanie na ucznia uczniów klas pierwszych

     13 października br. ( piątek) nie okazał się wcale pechowym dniem dla uczniów klas I i ich rodziców. Po uroczystym pasowaniu na ucznia, które odbyło się w czwartek 12 października wszystkie pierwszaki wraz z rodzicami spędziły miłe przedpołudnie w Zagrodzie Kociewskiej w Godziszewie. Wspólny wyjazd integracyjny i związane z nim doświadczenia pozwoliły zarówno uczniom, ich rodzicom, jak i nauczycielom budować wzajemne relacje, miłą i rodzinną atmosferę, która w przyszłości będzie decydować o skuteczności pracy w klasie.

     Oprócz wielu atrakcji na świeżym powietrzu, które gwarantowały dobrą zabawę, były też i wzruszające chwile. Wszystkie dzieci złożyły ślubowanie na „DOBREGO KOLEGĘ”, zaś rodzice naszych wspaniałych pierwszoklasistów złożyli ślubowanie na „DUMNEGO RODZICA PIERWSZOKLASISTY”. Takie słowa skierowali do swoich pociech:

My rodzice pierwszoklasisty
Chcemy złożyć przysięgę w ten dzień uroczysty
Przysięgamy, że nasze kochane smyki
Będą miały w ubraniach wszystkie guziki
Czyste skarpety i porządek w plecaku
I drugie śniadanie w swoim chlebaku


Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour