• 1
 • 2
 • 3
 • 6
 • 4
 • 5
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Lekcja na temat przyrody doliny Wierzycy

Lekcja na temat przyrody doliny Wierzycy

     27 marca odbyła się w naszej szkole lekcja na temat „Zachowania wartości przyrodniczych i krajobrazowych korytarza ekologicznego doliny Wierzycy przez ochronę bioróżnorodności oraz ukierunkowanie wykorzystania tego obszaru” prowadzona przez...

Więcej...

"Żywa lekcja przyrody" - gady …

"Żywa lekcja przyrody" - gady w szkole

     25 marca br. w ramach szkolnych obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi zorganizowano w naszej szkole „żywą lekcję przyrody”.  Tego dnia przybyli do nas goście z prywatną lekcją dotyczącą gadów.

Więcej...

Powiatowe Targi Edukacyjne

Powiatowe Targi Edukacyjne

     Dnia 21 marca 2019 roku uczniowie klasy 8A i 8B brali udział w Powiatowych Targach Edukacyjnych, które odbywały się na hali Zespołu Szkół Ekonomicznych. Mogli oni zapoznać się tam...

Więcej...

Warsztaty nt. "Jak nie marnować żyw…

Warsztaty nt. "Jak nie marnować żywności"

     W marcu uczniowie klas drugich i trzecich uczestniczyli w warsztatach nt. Jak nie marnować żywności, zorganizowanych w Miejskiej Bibliotece Publicznej przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych w ramach projektu Zwolnieni z...

Więcej...

Dzień Kobiet w Dwójce

Dzień Kobiet w Dwójce

     12 marca po raz kolejny odbył się teleturniej "Kocham Cię Dwójko". Tym razem z okazji Dnia Kobiet, który świętowaliśmy 8 marca. Zadania, łamigłówki i zagadki sprawiły, że po raz...

Więcej...

Ósme klasy na "Maratonie Zawodowym…

Ósme klasy na "Maratonie Zawodowym" w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Swarożynie

      Dnia 8 marca klasa 8A i 8B wraz z opiekunami wybrały się na "Maraton Zawodowy " do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Swarożynie. Na miejscu uczniowie mogli zapoznać...

Więcej...

Pasowanie na czytelnika uczniów klas pie…

Pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych

     1 marca odbyło się w naszej szkole pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych. Uczniowie z Klubu czytelniczego przygotowali metodą projektu przedstawienie, na podstawie którego pierwszoklasiści odgadywali tytuły bajek.

Więcej...

10 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień K…

10 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Kociewia

     10 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Kociewia. Świetlica szkolna dla uczniów klas II-VIII przygotowała z tej okazji wystawkę promującą nasz region.

Więcej...

Uczestniczyliśmy w akcji „Kociewiacy dla Hospicjum”

     W dniach od 16 IV 2018r. do 26 IV 2018r. na terenie naszej szkoły, została przeprowadzona sprzedaż żonkili w ramach inicjatywy „Kociewiacy dla Hospicjum” organizowanej przez Stowarzyszenie „Można Inaczej”, wpieranej przez Prezydenta Miasta Starogardu Gdańskiego oraz Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze „Medpharma”. W wyniku przeliczenia zawartości puszek uzyskano 578,20 zł. Kwotę w całości przekazano na konto Stowarzyszenia „Można Inaczej”. W ramach inicjatywy „Kociewiacy dla Hospicjum” 23 kwietnia zorganizowano „Dzień Empatii”. W związku z wydarzeniem odbyła się szkolna „Familiada” – uczniowie odpowiadali na pytania związane z pomaganiem innym, działaniami wolontariatu, ochroną środowiska. Ponadto wychowawcy klas przeprowadzili „Warsztaty o empatii” oraz zajęcia techniczne – „Kwiaty dla hospicjum”. Przeprowadzono również szkolne eliminacje do miejskiego konkursu plastycznego „Wiosenna łąka dla hospicjum” (I miejsce zdobyła Weronika Wójcik z klasy 1a) oraz do konkursu rękodzielniczego „Kwiatowy kapelusz dla hospicjum” (I miejsce zdobyła Zofia Brud z klasy 4c). 26 kwietnia na grupa wolontariuszy z naszej szkoły wzięła udział w Żółtym Korowodzie oraz w I Pikniku Kociewskim dla Hospicjum.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour