• 4
 • 2
 • 3
 • 1
 • 6
 • 5
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Sprawozdanie z Międzynarodowego Konkursu…

Sprawozdanie z Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny"

       Dnia 17 marca 2022 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Starogardzie Gdańskim odbył się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Głównym organizatorem konkursu matematycznego „Kangur" w Polsce jest...

Więcej...

Warsztaty czytelnicze „Książka moim przy…

Warsztaty czytelnicze „Książka moim przyjacielem”

     W dniach 7 i 8 czerwca 2022 roku uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w warsztatach czytelniczych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ramach projektu „Książka moim przyjacielem”. Dzieci poznały wszystkie...

Więcej...

XXI Konkurs Recytatorski Poezji Marii Ko…

XXI Konkurs Recytatorski Poezji Marii Konopnickiej

     31 maja nasi uczniowie brali udział w XXI Konkursie Recytatorskim Poezji Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwii. Dwoje uczniów otrzymało nagrody: Dawid Szwarc z kl. 1 a zajął 2...

Więcej...

Podsumowanie działań związanych z patron…

Podsumowanie działań związanych z patronem szkoły – „Majówka z Konopnicką”

     Dnia 27 maja 2022r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 odbyło się podsumowanie działań związanych z patronem szkoły – „Majówka z Konopnicką”.

Więcej...

Szkolny Konkurs Wiedzy o Niemczech

Szkolny Konkurs Wiedzy o Niemczech

     Dnia 16 maja w naszej szkole odbył się po raz pierwszy Szkolny Konkurs Wiedzy o Niemczech. Uczniowie klas 7 i 8 musieli wykazać się znajomością geografii, kultury i...

Więcej...

Lekcja pro-live

Lekcja pro-live

     12 maja w naszej szkole gościła pani Marta Wielgosz z Fundacji Małych Stópek, która przeprowadziła zajęcia pro-life w klasie VII c.

Więcej...

Klasa II A na wycieczce do Komendy Powia…

Klasa II A na wycieczce do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim

     W dniu 5 maja uczniowie klasy II A uczestniczyli w wycieczce do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim.     Głównym celem wycieczki było zapoznanie uczniów z...

Więcej...

Akademia z okazji święta Konstytucji

Akademia z okazji święta Konstytucji

     W naszej szkole w dniu 5 maja 2022 r. odbył się apel z okazji święta Konstytucji 3 Maja na auli szkolnej. Obchody uroczystości rozpoczęły się od występu klasy...

Więcej...

Obejrzeliśmy spektakl "Nasz Mikołaj…

Obejrzeliśmy spektakl "Nasz Mikołajek, czyli rzecz o dobrym wychowaniu"

     29 kwietnia uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć spektakl "Nasz Mikołajek, czyli rzecz o dobrym wychowaniu", który został przedstawiony w kinie "Sokół" przez Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia.

Więcej...

UWAGA! Szkolny konkurs grafiki komputerowej dla uczniów klas III i IV "M. Konopnicka - Na jagody"

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2

w Starogardzie Gdańskim  

zaprasza do udziału w    

 Szkolnym konkursie grafiki komputerowej dla uczniów klas III i IV

"M. Konopnicka - Na jagody"

 

 §1. Organizator

1. Organizatorem Konkursu jest Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Starogardzie Gdańskim, ul. 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich 4, 83-200 Starogard Gdański, tel./fax (058) 562-21-67, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
2. Na szkolnej stronie internetowej http://www.psp2.stg.pl znajdują się wszystkie szczegółowe informacje dotyczące konkursu.


§2. Temat

W związku z ogłoszeniem roku 2022 rokiem Marii Konopnickiej oraz z udziałem naszej szkoły w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa, zapraszamy do udziału w konkursie grafiki komputerowej pod hasłem:

"M. Konopnicka - Na jagody"


§3. Adresat

1. Konkurs kierowany jest do uczniów klas III i IV szkoły podstawowej.
2. Zgłoszone na konkurs prace będą rozpatrywane w dwóch grupach:
          I grupa - uczniowie klas III
          II grupa - uczniowie klas IV


§4. Warunki techniczne

1. Rysunek musi być wykonany techniką komputerową.
2. Treść przedstawiana przez rysunek musi być zgodna z hasłem "M. Konopnicka – Na jagody".
3. Uczestnicy konkursu wykonują prace samodzielnie. Nie wolno wykorzystywać w tworzeniu prac clipartów, skanowanych zdjęć, techniki fotomontażu itp.
4. Rozdzielczość prac dowolna, formatami obowiązkowymi pliku z pracą jest jpg lub png.
5. Nazwa pliku musi być zgodna z następującym schematem: sp2_starogard_anna_nowak_4.jpg (nazwaszkoły_miejscowość_imię_nazwisko_klasa.jpg).
6. Treść nadesłanego listu musi zawierać: imię i nazwisko nauczyciela zgłaszającego uczestnika a także nazwę edytora grafiki, w którym została wykonana praca.§5. Zgłoszenia uczestników

1. Można zgłosić maksymalnie 2 (dwie) prace do każdej grupy (dwie prace do grupy uczniów klas III, dwie prace do grupy uczniów klas IV). Można zgłosić mniejszą liczbę prac do poszczególnych grup lub zgłosić prace tylko do jednej z grup.
2. Za sposób wyłonienia uczestników konkursu w danej klasie i zgłoszenie ich do dalszego etapu odpowiada nauczyciel.
3. Prace należy przesłać pocztą elektroniczną do dnia 20 maja 2022 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


§6. Wyłanianie zwycięzców

1. Nagrodzone i wyróżnione w konkursie prace zostaną wyłonione przez powołane do tego celu Jury.
2. Nadesłane prace będą oceniane pod kątem zgodności z tematem, pomysłowości ujęcia tematu, starannością wykonania, wykorzystania różnorodnych narzędzi edytora grafiki.
3. Rozstrzygnięcie konkursu połączone z wystawą nadesłanych prac odbędzie się w terminie, który zostanie podany na szkolnej stronie internetowej http://www.psp2.stg.pl.
4. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na stronie internetowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Starogardzie Gdańskim pod adresem: http://www.psp2.stg.pl .


§7. Nagrody

1. Jury przyzna 3 nagrody oraz 1 wyróżnienie w każdej z grup. Jury zastrzega sobie możliwość innego podziału nagród.
2. Organizatorzy przewidują przyznanie nagród rzeczowych i dyplomów.
3. Decyzja Jury dotycząca podziału i formy nagród będzie nieodwołalna - nie podlega weryfikacji lub zaskarżeniu. Opinie Jury na temat poszczególnych prac nie będą udostępniane.§8. Uwagi

1.Udział w konkursie wezmą tylko te prace które spełniają wymagane warunki techniczne.

2.Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odrzucenia prac konkursowych bez podania przyczyny.

3.Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z przekazaniem organizatorom konkursu prawa do nieodpłatnego i dowolnego ich wykorzystywania.

§9. Przetwarzanie danych osobowych


Uczestnicy, przystępując do konkursu, wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, klasa, adres szkoły, adres poczty elektronicznej szkoły, imię i nazwisko nauczyciela-opiekuna). Administrowanie danymi osobowymi uczestników konkursu przez organizatorów, odbywać się będzie wyłącznie w celach związanych z organizacją konkursu i Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikowania prac uczestników Konkursu oraz ich danych osobowych.

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour