• 5
 • 4
 • 2
 • 3
 • 1
 • 6
 • 7
 • 8
 • 8
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską

Spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską

12 stycznia uczniowie klas V-VII uczestniczyli w spotkaniu z sędzią Anną Marią Wesołowską. Tematem spotkania była odpowiedzialność osób nieletnich w świetle obowiązujących ustaw, rola szkoły i rodziny w budowaniu bezpiecznego otoczenia...

Więcej...

Zbiórka "Dla Olusia"

Zbiórka "Dla Olusia"

Kochani Uczniowie, Rodzice, Pracownicy szkoły! Kolejny raz pokazaliśmy, że razem możemy zdziałać dużo więcej niż w pojedynkę.

Więcej...

Lekcje gotowania

Lekcje gotowania

9 grudnia na zajęciach koła czytelniczo-turystycznego uczennice przygotowywały potrawy turystyczno-świąteczne. Dzieci uczyły się czytania przepisów kulinarnych, organizacji pracy, nakrywania stołu i oczywiście przyrządzania samych potraw.

Więcej...

Nagrody w konkursach

Nagrody w konkursach

6 grudnia uczniowie klasy IIa i IIb uczestniczyli w wyjściu do kina "Sokół", gdzie odbyło się finałowe rozstrzygnięcie XV edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego „Mikołaj moich marzeń". Uczeń kl.IIa – Adrian Groszkowski...

Więcej...

„Mikołajki na sportowo”

„Mikołajki na sportowo”

6 grudnia to jeden z magicznych, grudniowych dni… Mimo zimna za oknami, ten miesiąc kojarzy się z ciepłem i serdecznością. W naszej szkole dzień ten obchodziliśmy wyjątkowo.

Więcej...

Uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w zajęc…

Uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w zajęciach nt. lektury "Ania z Zielonego Wzgórza"

W dniach 21-25 listopada uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w zajęciach nt. lektury "Ania z Zielonego Wzgórza", przeprowadzonych przez Wypożyczalnię i Czytelnię dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Więcej...

Starogardzki Quest Staromiejski

Starogardzki Quest Staromiejski

24 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji Starogardzki Quest Staromiejski , w którym poprzez edukacyjną grę terenową poznali historię naszego miasta.

Więcej...

Pierwszy wewnątrzszkolny konkurs recytatorski dla oddziałów przedszkolnych

     Dnia 13 marca 2015 roku odbył się PIERWSZY WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI DLA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH. Dzieci wraz z rodzicami wybrały wiersze z poezji dziecięcej. Naszym celem jest propagowanie literatury dziecięcej oraz zacieśnianie integracji wśród przedszkolaków. Uczestnicy starali się jak najlepiej wypaść, a pozostali w skupieniu słuchali swoich kolegów i koleżanek. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce-  Julia Truchlińska (grupa „Słoneczka”)

II miejsce- Wiktoria Ryś (grupa „Motylki”)

III miejsce- Natan Kwaśniewski (grupa „Motylki”),

                 Nikola Wesołowska  (grupa „Słoneczka”), 

                 Adam Chyła (grupa „Słoneczka”),

Przyznano również wyróżnienia. Otrzymali je:

 1. Oliwia Makowska (grupa „Biedroneczki”),
 2. Kamil Steppuhn (grupa „Biedroneczki”),
 3. Fabian Stepphun (grupa „Biedroneczki”),
 4. Kewin Arendt (grupa „Słoneczka”),
 5. Kajetan Zander (grupa „Motylki”),

     Nagrody i dyplomy czekały nie tylko na zwycięzców konkursu, ale także na wszystkich uczestników, którym serdecznie gratulujemy. Z niecierpliwością czekamy na kolejny konkurs.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour