• 5
 • 4
 • 2
 • 3
 • 1
 • 6
 • 7
 • 8
 • 8
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską

Spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską

12 stycznia uczniowie klas V-VII uczestniczyli w spotkaniu z sędzią Anną Marią Wesołowską. Tematem spotkania była odpowiedzialność osób nieletnich w świetle obowiązujących ustaw, rola szkoły i rodziny w budowaniu bezpiecznego otoczenia...

Więcej...

Zbiórka "Dla Olusia"

Zbiórka "Dla Olusia"

Kochani Uczniowie, Rodzice, Pracownicy szkoły! Kolejny raz pokazaliśmy, że razem możemy zdziałać dużo więcej niż w pojedynkę.

Więcej...

Lekcje gotowania

Lekcje gotowania

9 grudnia na zajęciach koła czytelniczo-turystycznego uczennice przygotowywały potrawy turystyczno-świąteczne. Dzieci uczyły się czytania przepisów kulinarnych, organizacji pracy, nakrywania stołu i oczywiście przyrządzania samych potraw.

Więcej...

Nagrody w konkursach

Nagrody w konkursach

6 grudnia uczniowie klasy IIa i IIb uczestniczyli w wyjściu do kina "Sokół", gdzie odbyło się finałowe rozstrzygnięcie XV edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego „Mikołaj moich marzeń". Uczeń kl.IIa – Adrian Groszkowski...

Więcej...

„Mikołajki na sportowo”

„Mikołajki na sportowo”

6 grudnia to jeden z magicznych, grudniowych dni… Mimo zimna za oknami, ten miesiąc kojarzy się z ciepłem i serdecznością. W naszej szkole dzień ten obchodziliśmy wyjątkowo.

Więcej...

Uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w zajęc…

Uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w zajęciach nt. lektury "Ania z Zielonego Wzgórza"

W dniach 21-25 listopada uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w zajęciach nt. lektury "Ania z Zielonego Wzgórza", przeprowadzonych przez Wypożyczalnię i Czytelnię dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Więcej...

Starogardzki Quest Staromiejski

Starogardzki Quest Staromiejski

24 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji Starogardzki Quest Staromiejski , w którym poprzez edukacyjną grę terenową poznali historię naszego miasta.

Więcej...

Znane i nieznane miejsca Owidza

    11 maja, podczas pieszej wycieczki do Owidza (10 km)uczniowie Klubu czytelniczego i koła turystycznego przekonali się, jak wiele można jeszcze poznać dróg, miejsc i rzeczy w naszej okolicy. Dziękujemy Państwu Dietrich za wspaniałą gościnę.

     Niżej prezentujemy relacje uczestników wycieczki.

 

Pierwszy raz szłam taką długą drogą do Owidza. Kinga

Bardzo chciałam trzymać owieczki i tak zrobiłam. Wspięłam się na szczyt Owidza. Julia

Bardzo podobało mi się, kiedy piekliśmy kiełbaski. Niektórym pospadały do ogniska, ale to szczegół. Też fajnie było, jak biegaliśmy po placu zabaw na boso, albo zjeżdżaliśmy na zjeżdżalniach. Natalia G.

Bardzo podobała mi się droga do Owidza i wszystkie zwierzęta. Było bardzo wesoło
i śmiesznie.

W ogóle się nie nudziłam i jestem z tego zadowolona. Elwira

Na ognisku spadła mi kiełbaska… i piekłem później tylko chleb. Robert

Widziałam kurę w ubikacji wysiadującą jajka… Maja

Spadłam z huśtawki na drzewie i dalej się świetnie bawiłam. Weronika

Miałam na rękach owcę i gąsiątko. Oliwia G.

Pierwszy raz szłam 10 km. Wiktoria Sz.

Wesołe piosenki śpiewane podczas wyprawy, wprawiały mnie w świetny nastrój. Zwierzęta były słodkie J Oliwia D.

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour