• 4
 • 2
 • 3
 • 1
 • 6
 • 5
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Wycieczka do Torunia klasy 8b

Wycieczka do Torunia klasy 8b

     18 czerwca 2021 roku klasa 8b wraz ze swoją wychowawczynią Anią Górną wybrała się do pięknego miasta wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika - Torunia. Chcieliśmy jak najwięcej czasu spędzić...

Więcej...

Barbara Warembier Laureatką Wojewódzkieg…

Barbara Warembier Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

     Miło nam poinformować społeczność szkolną, iż uczennica klasy 8b Basia Warembier zdobyła tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Basia musiała zmierzyć się z najlepszymi uczniami  w naszym województwie,...

Więcej...

Wprowadzenie uczniów klas pierwszych do …

Wprowadzenie uczniów klas pierwszych do biblioteki

     Wprowadzenie do biblioteki klasy Ic.  Dzieci dowiedziały się co kryją biblioteczne półki i jakie zasady obowiązują w bibliotece szkolnej. Chętni wypożyczyli też swoje pierwsze książki z naszej biblioteki.  ...

Więcej...

Pasowanie uczniów klas pierwszych na czy…

Pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelnika

     W dniach 22,24 i 26 lutego w bibliotece szkolnej obchodziliśmy małe święto. Przybyli do nas uczniowie pierwszych klas, przebrani za bohaterów książek na Pasowanie na czytelnika. W swoich...

Więcej...

Zwycięzcy konkursów walentynkowych

Zwycięzcy konkursów walentynkowych

Szkolne Walentynki… Nasz Walenty nie próżnuje,do zabawy Cię potrzebuje!Szukaj w szkole dużej skrzynki z serduszkamii wrzuć do niej kartkę z życzeniami.Skrzynka czeka na kartki tylko do środy,więc nie zwlekaj i do...

Więcej...

Konkurs plastyczny „Zachowaj Trzeźwy Umy…

Konkurs plastyczny „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020”

     We wrześniu i październiku 2020 r. nasza szkoła wzięła udział w konkursie plastycznym ogłoszonym w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020”. Na lekcjach plastyki pod czujnym...

Więcej...

Uroczystość Ślubowania Uczniów Klas Pier…

Uroczystość Ślubowania Uczniów Klas Pierwszych

     13 października 2020 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość Ślubowania Uczniów Klas Pierwszych. W tym dniu uczniowie klasy 1A, 1B i 1C stali się pełnoprawnymi uczniami naszej...

Więcej...

„KOCIEWIE NASZA MAŁA OJCZYZNA”- KONKURS PLASTYCZNY

   19 listopada 2015 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno -Wychowawczym w Starogardzie Gdańskim ogłoszono wyniki konkursu plastycznego w ramach projektu edukacyjno- regionalnego do tematu „KOCIEWIE NASZA MAŁA OJCZYZNA”.

    Miło nam było, bowiem dwie uczennice z naszej szkoły zdobyły wyróżnienia : Zosia Brud z klasy II c i Kornelia Kamrowska z klasy II d. Obie otrzymały indywidualne nagrody , a dla szkoły przekazano dwa pudełka puzzli. Na zakończenie poproszono gości na słodki poczęstunek, a nawet skosztowanie „chleba po kociewsku” tj. ze smalcem, skwarkami i kiszonym ogórkiem.
Życzymy w przyszłości więcej takich sukcesów.

Zdjęcia według kolejnosci:
fot.1. Ucz. Zofia Brud klasa II c, Kornelia Kamrowska klasa II d.
fot.2. Ucz. Kornelia Kamrowska klasa II d „Kociewiacy”
fot.3. Ucz. Zofia Brud klasa II c „Chata kociewska”
fot.4. Ucz. podczas wręczania nagród indywidualnych.

Nagrodzeni:
Ucz. Zosia Brud klasa II c – „Chata kociewska” ( czerwony podkład).
Ucz. Kornelia Kamrowska klasa II d „ Kociewiacy”( różowy podkład).

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour