• 4
 • 2
 • 3
 • 1
 • 6
 • 5
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Wycieczka do Torunia klasy 8b

Wycieczka do Torunia klasy 8b

     18 czerwca 2021 roku klasa 8b wraz ze swoją wychowawczynią Anią Górną wybrała się do pięknego miasta wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika - Torunia. Chcieliśmy jak najwięcej czasu spędzić...

Więcej...

Barbara Warembier Laureatką Wojewódzkieg…

Barbara Warembier Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

     Miło nam poinformować społeczność szkolną, iż uczennica klasy 8b Basia Warembier zdobyła tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Basia musiała zmierzyć się z najlepszymi uczniami  w naszym województwie,...

Więcej...

Wprowadzenie uczniów klas pierwszych do …

Wprowadzenie uczniów klas pierwszych do biblioteki

     Wprowadzenie do biblioteki klasy Ic.  Dzieci dowiedziały się co kryją biblioteczne półki i jakie zasady obowiązują w bibliotece szkolnej. Chętni wypożyczyli też swoje pierwsze książki z naszej biblioteki.  ...

Więcej...

Pasowanie uczniów klas pierwszych na czy…

Pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelnika

     W dniach 22,24 i 26 lutego w bibliotece szkolnej obchodziliśmy małe święto. Przybyli do nas uczniowie pierwszych klas, przebrani za bohaterów książek na Pasowanie na czytelnika. W swoich...

Więcej...

Zwycięzcy konkursów walentynkowych

Zwycięzcy konkursów walentynkowych

Szkolne Walentynki… Nasz Walenty nie próżnuje,do zabawy Cię potrzebuje!Szukaj w szkole dużej skrzynki z serduszkamii wrzuć do niej kartkę z życzeniami.Skrzynka czeka na kartki tylko do środy,więc nie zwlekaj i do...

Więcej...

Konkurs plastyczny „Zachowaj Trzeźwy Umy…

Konkurs plastyczny „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020”

     We wrześniu i październiku 2020 r. nasza szkoła wzięła udział w konkursie plastycznym ogłoszonym w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020”. Na lekcjach plastyki pod czujnym...

Więcej...

Uroczystość Ślubowania Uczniów Klas Pier…

Uroczystość Ślubowania Uczniów Klas Pierwszych

     13 października 2020 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość Ślubowania Uczniów Klas Pierwszych. W tym dniu uczniowie klasy 1A, 1B i 1C stali się pełnoprawnymi uczniami naszej...

Więcej...

Najlepszy matematyk klas trzecich

     W czwartek 28 kwietnia 2016 r. o godz. 12.00 w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 w Starogardzie Gdańskim odbyła się trzydziesta trzecia edycja Rejonowego Konkursu Matematycznego uczniów klas III. W tym roku został objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Starogard Gdański Pana Janusza Stankowiaka. Wydarzenie to na stałe wpisało się już w kalendarz imprez organizowanych przez szkołę. Głównym założeniem konkursu było upowszechnienie wiedzy matematycznej, rozwijanie i pogłębianie zainteresowań i uzdolnień matematycznych uczniów.

     W konkursie wzięło udział 22 dzieci z miejskich i gminnych szkół podstawowych. Każda szkoła wytypowała po dwóch reprezentantów. Uczniowie w czasie 45 minut rozwiązywali zestaw dziesięciu zadań.

     Laureatami konkursu zostali: 

I miejsce - Katarzyna Glaner z PSP 4 w Starogardzie Gdańskim
II miejsce - Piotr Migowski z PSP 2 w Starogardzie Gdańskim
III miejsce - Daria Alaburda z ZSP w Pogódkach.

     Zwycięzcy konkursu otrzymali pamiątkowe medale i prezenty, pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział oraz upominki.

     Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za zainteresowanie konkursem.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour